Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Search Our Site

Για την 20η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β΄Κατηγορίας, η Ακαδημία Ιστιαίας φιλοξένησε στην έδρα της τον Ταξιάρχη, σε ένα αγώνα που τελείωσε ισόπαλος 1-1.

Η ομάδα της Ακαδημίας μπήκε δυνατά στο γήπεδο και σχεδόν σε όλο τον αγώνα είχε την πρωτοβουλία αλλά και τις ευκαιρίες, ανοίγοντας το σκορ στο 18΄.

Ο Ταξιάρχης στο δεύτερο ημίχρονο προσπάθησε να αντιδράσει και να ισορροπήσει, καταφέρνοντας να ισοφαρίσει.

Η πρώτη ευκαιρία του αγώνα ήταν για τους φιλοξενούμενος, με τον Γκαμίλη στο 2ο λεπτό να σουτάρει λίγο άουτ, με την Ακαδημία να απαντά στο 5΄ με τον ίδιο τρόπο με τον Κουκούρα.

Διαβάστε περισσότερα κάνοντας κλικ στο σύνδεσμο στην αρχή του άρθρου (φωτορεπορτάζ και Video)